Artykuły przygotowane przez naszych doradców

Alternate Text

shere

Ostatnia cyfra roku i jej znaczenie.

Autor: Akulina

Alternate Text

Data urodzenia w znaczącym stopniu kreuje to jakimi jesteśmy ludźmi, i w pewien sposób pokazuje nam naszą dalszą drogę. Wykorzystuje się ją przede wszystkim w znanej nam wszystkim , i niesamowitej numerologii. Dziś pokażemy wam jeszcze kilka możliwości jej interpretacji tym razem ze względu na żywioł magiczny danego roku , a chodzi nam dokładnie o jego ostatnią cyfrę , oraz przypisany mu żywioł który na pewno powie nam sporo o twoich cechach charakteru.

 

O lub 1 to Stal

 

Osoby urodzone w tym żywiole zwanym właśnie stalą lub metalem uważane są za silne, niezłomne i mocno nakierowane na cel, lubią zawsze postawić na swoim. Potrafią dążyć do realizacji swoich zamierzeń i jest to dla nich najważniejsze. Bywają pracoholikami i samotnikami , bo często wolą by nic ich nie rozpraszało. Cechuje ich potrzeba rządzenia, twardy charakter lubią rzeczy namacalne i często uważają że lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu.

 

2 lub 3 to Woda

 

Osoby urodzone w żywiole Wody są wrażliwe, czułe, delikatne i empatyczne. W życiu najważniejsza jest dla nich rodzina oraz bliskość innych ludzi. Źle żywioł wody znosi samotność i brak przytulania oraz obecności bliskich. Cechuje wodę wyostrzona intuicja , chęć i umiejętność do rozumienia innych oraz bardzo wysoka empatia. Świetnie sprawdzają się w zawodach, w których istotna jest wyobraźnia i zmysł estetyczny.

 

4 lub 5 to Drewno

 

Osoby urodzone w żywiole drewna są bardzo pracowita i samowystarczalne. Zawsze punktualni, nie spóźniają się na umówione spotkania, nie zawalają też terminów w pracy. Mają silną potrzebę doświadczania nowych rzeczy, uwielbiają podróże i lubią towarzystwo innych, to doskonali kompani na dalekie wyprawy. Czasem jednak się zdarza że zostają ekscentrykami i ciężko zwyczajnemu człowiekowi nadążyć za ich pomysłami

 

6 lub 7 to Ogień

 

Spontaniczne , gwałtowne i oczywiście nieposkromione takie właśnie są osoby urodzone w żywiole Ognia . Natychmiast podejmują decyzje, nawet takie, które wywrócą ich życie do góry nogami, często nie myśląc o konsekwencjach w danym momencie. Mają problem z zapuszczaniem korzeni, wciąż szukają swojego miejsca na Ziemi i cały czas szukają odmiany.

 

8 lub 9 to Ziemia

 

Osoby urodzone w żywiole Ziemi są rozsądne, opanowane, posiadają analityczny umysł. Nie znają się na gierkach, nie umieją manipulować i nie przepadają za osobami które to robią. Są na wskroś uczciwe, co wiąże się również z tym, że zdarza im się zachowywać nietaktownie i powiedzieć czasem zbyt wiele prawdy która nikomu nie przypadnie do ucha. Oni nie kłamią , a jeśli już to przychodzi im to z dość wielkim trudem.

 

 

Mamy nadzieję że podoba wam się nasz mały wypis dajcie znać co sądzicie i pamiętajcie że w każdy wtorek i czwartek zapraszamy was na nasze programy na żywo.

Wybierz kategorię artykułów

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły Alternate Text
Alternate Text