Artykuły przygotowane przez naszych doradców

Alternate Text

shere

Które znaki zodiaku to przyszłe najlepsze mamy ?

Autor: Apolonia

Alternate Text

Niektóre kobiety macierzyństwo mają we krwi i świetnie radzą sobie z wychowywaniem naszego kolejnego pokolenia. Dla nich bycie mamą nie jest obciążeniem ale fantastyczną frajdą. Jakie to znaki i jakie są ich sekrety dowiecie się z poniższego artykułu, miłej lektury życzymy.

 

Byk

Mama spod znaku Byka to po prostu idealna mama. Świetnie zajmuje się domem, poświęca swojemu dziecku sporo czasu, dba o to, by miało idealne dzieciństwo. Jest bardzo wyrozumiała i troskliwa. Uczy gospodarności. Od najmłodszych lat uczy oszczędności i zaradności, świecąc doskonałym przykładem. Daje dzieciom stabilność i bezpieczeństwo.

Rak

Pani spod znaku Raka macierzyństwo ma we krwi. Świetnie łączy życie rodzinne z pracą zawodową. Praca jest dla niej tylko sposobem zdobywania pieniędzy. Jej prawdziwe życie jest przy dzieciach. Wpaja im zasady moralne, dużo z nimi rozmawia, czyta im starannie wyselekcjonowane książki. To ona właśnie wprowadza limity na telewizję, komputer i słodycze. Zawsze ma czas dla dzieci.

Baran

Pani Baran kocha swoje dzieci radosną, pełną spontaniczności miłością, fantastycznym uczuciem które wypełnia wszystkich wielką siłą.. Potrafi świetnie dzielić czas na dzieci i swoje pasje, nie krzywdząc przy tym nikogo i zarażać też często pociechy swoimi pomysłami na spędzanie czasu. Pełna pasji, impulsywna i emocjonalna pani Baran czasem w nerwach podniesie na swoje dzieci głos, ale potem czule im to wynagrodzi.

Wybierz kategorię artykułów

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły Alternate Text
Alternate Text