Artykuły przygotowane przez naszych doradców

Alternate Text

shere

Dzień urodzenia - sprawdź co o tobie mówi -Część I

Autor: Akulina

Alternate Text

W jakim dniu się urodziłeś? – to proste pytanie może ujawnić tajemnice Twojej osobowości i przyszłości. Każdy dzień miesiąca przesiąknięty jest mocą wibracyjną liczb. To one decydują o tym, kiedy rodzą się zwycięzcy, kiedy geniusze, a kiedy podróżnicy. Dzień urodzenia jest szczególnym, osobistym, przypisanym do każdego numerem, który rzuca trochę światła dziennego na naszą osobowość i przeznaczenie. 

 

1 – Masz silną osobowość i zdolności przywódcze. Jesteś też kreatywny i nie lubisz bezczynności. Wolisz być na kierowniczym stanowisku lub prowadzić własny biznes. Chęć dążenia do niezależności sprawia, że sam wyznaczasz rytm w jakim biegnie twoje życie.

 

2 – Szukasz w życiu równowagi i harmonii, dobrze współpracujesz z innymi i jesteś pełen empatii, rozumiesz problemy z którymi muszą radzić sobie osoby z twojego otoczenia. Bardzo ważne dla ciebie są miłość i partnerstwo, musisz też pracować nad pewnością siebie.

 

3 – Masz duże poczucie humoru, lubisz towarzystwo innych. Możesz przejawiać zdolności artystyczne i kreatywność. Innych często przyciąga do ciebie twoja charyzmatyczna osobowość, masz w sobie „to coś”.

 

4 – Jesteś zdeterminowany i silny psychicznie, dużo oczekujesz od siebie, ale także i od innych, cenisz sobie też szczerość. Dużo pracujesz, dając z siebie przy tym wszystko, i skupiając się na efekcie końcowym. Można ci zaufać i polegać na tobie.

 

5 – Masz dar komunikacji. Możesz rozmawiać praktycznie o czymkolwiek, i zawsze będzie to bardzo miła i angażująca rozmowa. Masz też wiele talentów i wieloma rzeczami się interesujesz, za to łatwo się nudzisz gdy coś przestaje być wyzwaniem. O wiele łatwiej zaangażować się w coś, co jest dla ciebie intelektualni stymulujące.

 

6 – Można na ciebie liczyć, jesteś odpowiedzialny i lubisz zajmować się innymi. Często jesteś pytany o radę i proszony o pomoc. Skupiasz się na rodzinie, ważniejsze jest dla ciebie bycie w związku niż samemu, miłość jest szczególnie istotna w twoim życiu.

 

7 – Masz bardzo analityczny umysł, starasz się dopatrywać głębi w tym co cię otacza, nie zwracając uwagi na powierzchowność. Cenisz sobie ciszę i odpoczynek od zgiełku życia, co bardzo korzystnie wpływa na twój nastrój. Masz też dobrze rozwiniętą intuicję, więc nie obawiaj się podążać za instynktem.

 

8 – Wolisz wydawać rozkazy, niż się ich słuchać. Kierujesz się w życiu logiką, masz też talent do interesów. Dobrze czujesz się będąc samo zatrudniony lub na kierowniczym stanowisku, dowodząc lub nadzorując jakiś zespół. Ważnym dla ciebie jest zarówno to, jak się prezentujesz, jak i twoje osiągnięcia.

 

9 – Masz wrażliwą, ale też hojną naturę. Szerokie horyzonty pozwalają ci dostrzegać w życiu więcej niż innym. Rozumiesz odmienne poglądy i kultury, masz również skłonności do przejawiania kreatywnych talentów.

 

10 – Jesteś urodzonym przywódcą i managerem. Cenisz sobie swoją indywidualność i oryginalność, uważając to za klucz do sukcesu. Lubisz konkurować z innymi, a czasem nawet jesteś niepewny siebie, i chcesz być na pierwszym miejscu.

 

11 – Bardzo wrażliwy i kierujący się intuicją, jesteś opiekuńczą osobą która lubi inspirować i podnosić innych na duchu. Łatwo cię jednak zranić i inni mogą wykorzystywać twoją dobroduszną naturę. Jeśli uwierzysz w siebie, uda ci się dokonać wielkich rzeczy.

 

12 – Twoja przyjacielska natura sprawia, że lubisz przebywać wśród ludzi. Potrafisz ich zaintrygować, zabawić i pocieszyć, jeśli akurat tego potrzebują. Jesteś niezależny i zdeterminowany jak ktoś urodzony pierwszego dnia miesiąca, a jednocześnie jesteś współczujący i miły jak ktoś urodzony drugiego.

 

13 – Doceniasz wartość ciężkiej pracy, jesteś zdyscyplinowany i zdeterminowany, umiesz rozwiązywać problemy i osiągać zamierzone rezultaty. Łączysz w sobie siłę i determinację kogoś urodzonego pierwszego dnia miesiąca z kreatywnością tych urodzonych trzeciego.

 

14 – Jesteś urodzonym sprzedawcą i rozmówcą, przyciągasz do siebie innych charyzmą. Masz jednak trudności ze spełnianiem zobowiązań. Uważaj na to, by się od niczego nie uzależnić ani nie popadać w przesadę, bo do tego masz skłonności.

 

15 – Lubisz pomagać innym, masz też magnetyczną osobowość, przyciągasz do siebie innych. Dzięki skłonności do niezależności pochodzących z numerologicznej jedynki i piątki w twoim dniu urodzenia, w związku potrzebujesz dużo przestrzeni. Miłość i rodzina jest jednak dla ciebie ważna.

Wybierz kategorię artykułów

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły Alternate Text
Alternate Text