Artykuły przygotowane przez naszych doradców

Alternate Text

shere

Dzień urodzenia - sprawdź co o tobie mówi - Cześć II

Autor: Akulina

Alternate Text

W jakim dniu się urodziłeś? – to proste pytanie może ujawnić tajemnice Twojej osobowości i przyszłości. Każdy dzień miesiąca przesiąknięty jest mocą wibracyjną liczb. To one decydują o tym, kiedy rodzą się zwycięzcy, kiedy geniusze, a kiedy podróżnicy.

15 – Lubisz pomagać innym, masz też magnetyczną osobowość, przyciągasz do siebie innych. Dzięki skłonności do niezależności pochodzących z numerologicznej jedynki i piątki w twoim dniu urodzenia, w związku potrzebujesz dużo przestrzeni. Miłość i rodzina jest jednak dla ciebie ważna.

 

16 – Możesz przejrzeć podejrzane sytuacje na wylot, niełatwo zdobyć twoje zaufanie. Kontemplujesz otoczenie i słuchasz swojej intuicji, skupiając się na czymś więcej niż powierzchowności tego, co cię otacza. Ważny jest dla ciebie rozwój osobisty i poradzenie sobie z pokusami ego.

 

17 – Wolisz być na stanowisku dającym ci autorytet nad innymi. Łączysz zdolności przywódcze swojej jedynki z intuicją i logiką swojej siódemki, co sprawia, że podejmujesz trafne decyzje i inni często zwracają się do ciebie o radę.

 

18 – Rozumiesz ludzi i ich potrzeby, kluczem do twojego sukcesu jest tolerancja i cierpliwość. Jesteś niezależną osobą, która woli kierować innymi, spełnienie może ci przynieść praca w sektorze usługowym.

 

19 – Osiągasz zamierzone cele, jesteś ukierunkowany na sukces. Wiesz jednak jak przyznać się do błędu i nie odrzucasz rad których udzielają ci inni, co tylko zwiększa twoją szansę na sukces. Jesteś utalentowanym przywódcą, szanowanym przez innych.

 

20 – Jesteś spokojną osobą, która nie lubi kłótni i konfliktów. Masz dużo empatii wobec innych, umiesz doradzić i pomóc. Masz trudności z podejmowaniem decyzji i pewnością siebie, dlatego właśnie nad tym musisz pracować.

 

21 – Masz wiele talentów, wiele rzeczy cię interesują, urodziłeś się z darem komunikacji. Jesteś utalentowanym mówcą, nie ma dla ciebie tematu w który nie zaangażowałbyś swojego rozmówcy. Musisz jednak uważać, żeby nie używać swojego talentu do narzekania lub obgadywania innych.

 

22 – Jesteś bardzo wrażliwy, kierujesz się też intuicją. Logiczne myślenie też nie jest ci obce, i możesz bardzo dużo osiągnąć jeśli połączysz je ze swoją intuicją. Dobrze pracujesz w grupie i możesz kierować dużymi projektami gdy się skupić i poświęcisz danemu zadaniu.

 

23 – Masz magnetyczną osobowość, co przyciąga do ciebie innych. Potrzebujesz w swoim życiu ekscytujących przygód, oraz swobody żeby robić to na co masz ochotę. Lubisz kontakt z innymi, dobrze ci idzie sprzedaż i promocja.

 

24 – Rodzina jest dla ciebie ważna, lubisz czuć się potrzebny. Jesteś bardzo opiekuńczy i szczęśliwy, jeśli możesz komuś pomóc. Pamiętaj jednak żeby się nie narzucać z pomocą i nie ingerować w życie innych bardziej niż tego potrzebują.

 

25 – Lubisz się uczyć i przekazywać zdobytą wiedzę, może cię szczególnie interesować psychologia i filozofia. Potrzebujesz ciszy i czasu dla siebie, aby przemyśleć swoje decyzje i zastanowić nad swoim życiem. Możesz wydawać się zamyślony lub zdystansowany.

 

26 – Jesteś dobrym przywódcą, ponieważ przewodzisz innym nie rozkazując z góry, ale idąc ramię w ramię razem z nimi. Jesteś zdeterminowany i nie lubisz, gdy ktoś mówi ci co masz robić. Masz talent do interesów i najlepiej idzie ci gdy prowadzisz własny biznes.

 

27 – Masz zdolności artystyczne, jesteś kreatywny i posiadasz silne poczucie sprawiedliwości, stając po stronie uciśnionych. Łączysz analityczne skłonności swojej numerologicznej siódemki z intuicją dwójki, co daje ci przewagę podczas prowadzenia interesów i kontaktów z innymi.

 

28 – Osiągasz to co sobie zamierzysz i nie przyjmujesz do wiadomości, że mogłoby się nie udać. Jeśli będziesz chciał coś osiągnąć, zrobisz wszystko w swojej mocy żeby się udało. Lubisz się wyróżniać i nie boisz się konkurować z innymi. Łączysz siłę charakteru z intuicją i współczuciem.

 

29 – Interesuje cię wszystko co dotyczy duchowości i umysłu, cechuje cię rozwinięta intuicja. Potrafisz dobrze doradzić innym, masz otwarte, kochające serce, musisz jednak nauczyć się doceniać i kochać samego siebie.

 

30 – Potrafisz rozbawić ludzi, lubisz też być w centrum uwagi. Możesz być kreatywny i artystycznie uzdolniony, jesteś też utalentowanym mówcą który wie jak się skutecznie porozumiewać. Pamiętaj by używać tej zdolności by podnosić innych na duchu, zamiast ich krytykować.

 

31 – Masz praktyczne usposobienie i twardo stąpasz po ziemi, jesteś też osobą kreatywną. Ciężko pracujesz i koncentrujesz się na tym, by osiągnąć dobre rezultaty. Dobrze idzie ci praca z innymi, chociaż najbardziej lubisz dowodzić. Ludzie cię szanują i proszą o radę.

Wybierz kategorię artykułów

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły Alternate Text
Alternate Text