Artykuły przygotowane przez naszych doradców

Alternate Text

shere

Tarot na walentynki

Autor: Tarocista Kasjan

Alternate Text

Bez względu na to czy już kogoś mamy, czy dopiero szukamy właściwego partnera, dobrze będzie skonsultować się z Tarotem i sprawdzić co czeka nas w życiu uczuciowym. Ten  Tarot na walentynki może wskazać nam jakie są mocne i słabe strony naszego obecnego związku, jak również dzięki niemu będziemy mogli zajrzeć w nasze wnętrze i zastanowić się nad tym czego potrzebujemy od przyszłej relacji, a także co możemy zaoferować partnerowi.

 

Tarot na walentynki – jak zacząć

 

Przetasuj karty i przełóż je trzy razy. Potem połóż przed sobą siedem kart, wszystkie powinny leżeć figurami do dołu, tak żebyśmy nie widzieli co na nich jest. Odkrywajmy po jednej karcie, analizując jej znaczenie i pozycję w układzie. Pierwsza karta będzie w tym wypadku najbardziej istotna, następne zaś pozwolą nam uzyskać szczegółowy wgląd w sytuację w której się znajdujemy.

 

Pierwsza karta – nad czym muszę popracować?

 

Pierwsza karta mówi o największych trudnościach które pojawiają się w naszym życiu uczuciowym – czy to podczas szukania drugiej połówki, czy też gdy jesteśmy już w związku. Nawet jeśli wydaje się nam, że wszystko układa się idealnie, to zawsze zostaje miejsce na wprowadzenie poprawek. Jeśli szukamy miłości, karta ta pokazuje nad czym powinniśmy pracować i co zmienić zanim będziemy w odpowiednim stanie by wejść w związek z kimś, na kogo zasługujemy.

 

Druga karta – co blokuje mnie przed otrzymywaniem miłości?

 

Jeśli czujemy, że nasz partner nie okazuje nam takich uczuć jakich potrzebujemy i na jakie zasługujemy, ta karta mówi w jaki sposób możemy zrobić cos, by zmienić tę sytuację. Jeśli szukamy miłości, karta ta wskazuje na to co nie pozwala nam znaleźć kogoś nowego.

 

Trzecia karta – jakie zmiany muszę wprowadzić do swojego życia?

 

Ta karta Tarota mówi nam o tym, co musimy wprowadzić do naszego życia żeby nasz związek mógł się rozwijać w odpowiedni sposób. A tym, którzy związku dopiero szukają, o nowych rzeczach jakich potrzebujemy w naszym życiu by związek mógł zaistnieć.

 

Czwarta karta – z czego nie zdaję sobie obecnie sprawy?

 

Ta karta odkrywa przed nami coś, czego nie jesteśmy świadomi, ale co ma wpływ na nasze życie uczuciowe. Zależnie od naszej sytuacji może to być coś pozytywnego lub negatywnego!

 

Piąta karta – co mam najlepszego do zaoferowania w związku?

 

Może to być jakaś cecha naszej osobowości, umiejętność albo podejście do pewnych spraw, lub coś jeszcze zupełnie innego. Karta może wskazywać coś równie cennego dla nas jak i dla naszego partnera.

 

Szósta karta – czego najbardziej potrzebuję w relacji?

 

Jakie są nasze największe potrzeby? Co musi nam zapewnić partner? Lub czego potrzebujemy od przyszłego partnera? Tutaj dowiemy się co jest dla nas ważne, czy jesteśmy tego świadomi, czy nie.

 

Siódma karta – co muszę zrobić by odczuwać prawdziwą miłość?

 

Ostatnia karta wzywa nas do działania: co musimy zrobić żeby mieć w związku takie uczucia jakich chcemy i potrzebujemy? Czy jest to coś co możemy zrobić w naszym obecnym związku, czy też coś co musimy zrobić by poznać kogoś nowego?

 

Wybierz kategorię artykułów

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły Alternate Text
Alternate Text