Artykuły przygotowane przez naszych doradców

Alternate Text

shere

Pokonać pecha

Autor: Jakub

Alternate Text

Jeśli jesteś przesądny i sądzisz że pech przyczepił się do ciebie i cokolwiek robisz zawsze kończy się fiaskiem , to te sposoby są wprost idealne dla ciebie , sprawdź więc jak możesz przeciwdziałać złym mocą. To nasze małe cztery sposobów które idą Ci z pomocą.

 

1.Posiadaj przy sobie coś szczęśliwego /talizman

 

Wystarczy malutki przedmiot, byś poczuł się chroniony przed nieszczęśliwymi zbiegami okoliczności i by twój los naprawdę się odwrócił. Może to być konkretny, przygotowany dla ciebie Talizman ,rysunek odpowiedniej runy w portfelu, kamyk, kasztan, maskotka od bliskiej osoby. Ważne, by posiadanie tego przedmiotu przy sobie sprawiało, że czujesz się bezpieczniej, lepiej.

 

2.Postaraj się robić rzeczy które przyciągają same dobre zdarzenia.

 

Czas zacząć wstawać prawą nogą i zwracać na to uwagę. I przede wszystkim stosuj pozytywne afirmację , mówiąc sobie że to zwyczajnie będzie bardzo dobry dzień , że dziś osiągniesz coś wielkiego i wspaniałego .Przebywaj na słońcu to naprawdę pomaga podnieść samopoczucie.

 

3.Czas oczyścić mieszkanie

 

Jeśli uważasz, że pech już cię dopadł i utrudnia ci życie, musisz się go pozbyć. W tym celu skup się na swoim mieszkaniu. Zlokalizuj i wyrzuć wszystkie zepsute przedmioty, również zasuszone kwiaty i popsute zabawki. Rozpal białą szałwię i okadź jej dymem cały dom. Zaczynając od drzwi wejściowych podążaj wzdłuż ścian ruchem przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Gdy dojdziesz do drzwi zatrzymaj się i poczekaj, aż szałwia wypali się do końca. Pozostałości po niej wrzuć do płynącej wody lub zakop pod drzewem obowiązkowo liściastym , a zło powinno cię opuścić.

 

4.Oczyść siebie z pecha

 

Najprostszym sposobem jest magiczny prysznic - wystarczy, że umyjesz się z konkretną intencją  zmywania z siebie nieszczęścia. Podczas kąpieli wizualizuj sobie, jak woda zabiera ze sobą twojego pecha. Użyj olejków do kąpieli i niech to będzie długa relaksacyjna kąpiel , jeśli możesz przyda się też muzyka. Następnie do szklanki z wodą z kąpieli wbij jajko i na noc zostaw przy łóżku. A rano wylej to gdzieś daleko od domu , czym dalej tym lepiej.

 

Jeśli znacie jakieś sposoby na pecha , macie jakieś własne pomysły jak sobie poradzić ze złem zapraszam serdecznie do komentowania i dzielenia się swoimi sposobami.

 

Wybierz kategorię artykułów

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły Alternate Text
Alternate Text