Artykuły przygotowane przez naszych doradców

Alternate Text

shere

Te znaki wskazują, że ktoś na ciebie ma zły wpływ.

Autor: Kasjan

Alternate Text

Jak poznać, że jakiś wampir energetyczny czai się na twoją osobę , wysysa energię ? Objawów jest o dziwo bardzo wiele , ale trzeba umieć je wypatrzyć. Część z nich może być spowodowana problemami zdrowotnymi. Dlatego, zanim zdiagnozujemy u siebie działanie wampira, warto sprawdzić czy przyczyna nie jest całkiem inna i zwyczajnie naturalna. Jeśli wszystko jest w porządku, to uważnie przyjrzyjmy się swojemu otoczeniu, a tam na pewno znajdziesz wszystkie odpowiedzi. A teraz przejdźmy do tego co powinno nas zaniepokoić ?

Dzięki energii mamy siłę, witalność, i tą magiczną radość życia , która powoduje że chce nam się wstać rano i ruszyć do przodu. Jej brak oznaczać może problemy ze zdrowiem, brak chęci, depresję i nie należy tego w żadnym stopniu lekceważyć. Dlatego bardzo istotne jest, jak naszą energię wykorzystujemy. Istnieje wiele osób, które bez żadnych skrupułów odbierają energię innym ludziom nie zawsze robiąc to świadomie , a czasem dzieje się to samo z siebie. Ich wewnętrzny system energii nie działa jak u innych ludzi i dla tego energię odbierają innym osobą by uzupełnić zaistniałe w nich braki.

Jednak istnieje spora ilość wampirów, które świetnie wiedzą, co robią i nie okazują wcale litości. Świadomie wyruszają z domu by pozyskać energię od innych osób. Poniżej znajdziesz najbardziej charakterystyczne objawy działalności wampira energetycznego zwróć na nie uwagę i sprawdź czy jesteś chroniona przed takim działaniem.

 

Niewyspanie

Mimo że kładziemy się coraz wcześniej i przesypiamy całą noc, to i tak rano budzimy się zmęczeni, apatyczni i bez sił. Ledwo zwlekamy się z łóżka. Jesteśmy pesymistycznie nastawieni, nic nas nie cieszy i nie chcemy by było nam lepiej.

 

Ciemne cienie pod oczami

Cienie pod oczami mogą wskazywać na różne choroby, chroniczne zmęczenie, depresję. Jeśli jednak nic takiego się nie dzieje, to warto zastanowić się, w towarzystwie których osób czujemy się bardziej osłabieni , przy kim jest nam gorzej , kogo nie chcemy oglądać.

 

Strach przed snem

Mamy wiele zajęć w ciągu dnia, jesteśmy zmęczeni, ale myśl o czasie zmarnowanym na sen nas przeraża boimy się złych snów. Sam fakt utraty kontroli na kilka godzin jest straszny, takiego braku kontroli.

 

Spadki energii

Dzień zaczął się ciężko, jednak udało nam się zebrać w sobie i ruszyć. A potem magle jest gorzej , przestaje nam się chcieć. To uderzenie jest tak nagłe, że trudno ustać na nogach, pojawia się przerażająca senność , i taka ciężka do opisania niemoc.

 

Brak czasu

Zwykle mamy wiele do zrobienia i planujemy swój dzień. Lecz mimo tego nagle okazuje się, że na wszystko brakuje nam czasu. Nie jest to wynikiem nadmiaru zajęć, lecz nagłych dziur w czasoprzestrzeni, w których znikamy.

 

Depresja

Gorszy nastrój może zdarzyć się każdemu. Jeśli jednak trwa on od dłuższego czasu, a przygnębienie nie pozwala nam w pełni korzystać z życia, to warto wybrać się do specjalisty. Ale również przyjrzeć się naszemu otoczeniu.

 

Nagły brak wytrzymałości

Zwykle jesteśmy wytrwali i wytrzymali. Nagle okazuje się, że sił wystarcza nam tylko na początek przedsięwzięcia, a potem je tracimy. To nie w naszym stylu! Przecież wszystko zawsze doprowadzamy do końca. A tu nagle taka klapa. Co się z nami stało?

 

Klątwy

Wszystko w naszym życiu idzie nie tak, jak powinno? Sprzysięgło się przeciwko nam? Bezwolnie poddajemy się negatywnym emocjom, jakie kierują do nas inni ludzie.

Jak rozpoznać, że jesteśmy ofiarami wampirów? Trzeba wyciszyć się, wziąć kartkę i zastanowić się nad każdym z punktów. Przeanalizujmy je. Rozpiszmy wszystkie odpowiedzi, sugestie i skojarzenia, które mamy w związku z nimi. Na koniec zastanówmy się, z iloma z nich możemy się zgodzić. Jeśli co najmniej pięć punktów do nas pasuje, to czas zrobić poważne czystki w swoim otoczeniu.

Wybierz kategorię artykułów

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły Alternate Text
Alternate Text