Artykuły przygotowane przez naszych doradców

Alternate Text

shere

Sekrety miesiąca urodzenia - Część II

Autor: Tarocista Kasjan

Alternate Text

Czas na część II naszego artykułu i oczywiście resztę miesięcy i ich znaczenie jakie ze sobą dla nas niosą. Oczywiście jeśli chcecie więcej takich treści piszcie do nas śmiało czekamy na wiadomości od was.

 

LIPIEC

 

Lipcowi jubilaci są na ogół bardzo tajemniczy i nawet bliscy nie wiedza co chodzi im po głowie. To osoby z natury skryte, które nie lubią być w centrum zainteresowania. Typowi domatorzy, którzy zawsze sugerują się swoim systemem wartości i zazwyczaj nie naginają zasad. Urodzeni w lipcu sumiennie wywiązują się z zadań służbowych oraz domowych obowiązków.

 

SIERPIEŃ

 

Osoby urodzone w sierpniu lubią adrenalinę, i ekstremalny przeżycia. Spokojna codzienność nie jest dla nich, nie lubią nudy w żadnym wydaniu, a odpoczynek i siedzenie w miejscu nie jest ich najmocniejszą stroną! To z nimi można udać się na szaloną imprezę, skoczyć na bungee i pływać w fontannie. Są bardzo kreatywne i mają tysiąc pomysłów na minutę. Często mają też duże zdolności artystyczne.

 

WRZESIEŃ

 

Osoby, które urodziły się we wrześniu, są lubiane przez wszystkich. Z łatwością nawiązują kontakty i potrafią rozmawiać z każdym. Bez trudu nawiążą nić porozumienia zarówno z dziećmi, jak i ze starszymi osobami. Lubią mówić wprost i nienawidzą niedomówień. Nade wszystko cenią szczerość i same starają się zawsze przekazywać prawdę.

 

PAŹDZIERNIK

 

Dla ludzi urodzonych w październiku najważniejszy jest spokój. Kochają powtarzalność i stabilizację, nie dla nich nagłe zmiany pracy czy miejsca zamieszkania. Bardzo przywiązują się nie tylko do ludzi, ale również do przedmiotów, więc czasem trudno im wyrzucić zupełnie porwane spodnie czy znoszoną koszulę. Są niezwykle uczuciowi i oddani.

 

LISTOPAD

 

Osoby, które świętują urodziny w listopadzie, dzielą się na dwa typy są albo bardzo żywiołowe, albo niezwykle spokojne i nie mają formy pośredniej. Nie istnieją dla nich odcienie szarości akceptują tylko czerń i biel. Bardzo też niezależnie od formy w jakiej występują kochają wyzwania.

 

GRUDZIEŃ

 

W grudniu rodzą się ludzie pracowici i dobrze zorganizowani. Wszystko lubią robić z wyprzedzeniem, nie dla nich wykonywanie zadań na chwilę przed ostatecznym terminem. W miłości są bardzo oddani - często pierwsza miłość okazuje się dla nich tą do grobowej deski. Z całych sił starają się jednak, aby w ich związki nie wkradła się rutyna.

 

 

 

 

Wybierz kategorię artykułów

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły Alternate Text
Alternate Text