Artykuły przygotowane przez naszych doradców

Alternate Text

shere

Sekrety włosów Czarnych

Autor: Semira

Alternate Text

Dziś czas na kolejny z naszych kolorów włosów i jego żywioł , będziemy dziś więc mówić o kolorze czarnym związanym bezpośrednio z żywiołem wody.

Osoby z czarnymi włosami znajdują się pod opieką żywiołu Wody i jest to bardzo znaczący wpływ tego żywiołu na te właśnie osoby. Są pełne tajemnic, zmienne i nieprzeniknione. Patronujący im żywioł obdarzył je niezwykłą głębokością uczuć. Są bardzo wrażliwe, uczuciowe i pełne miłości. Wszystko to kryje się pod pozornie chłodną powłoką. Są bardzo empatyczne, świetnie wyczuwają i rozumieją emocje innych osób. Ich emocjonalność jest w ich rękach bardzo silnym narzędziem. Zdeterminowane i przeświadczone o słuszności swoich decyzji mogą osiągnąć wszystko.

Zawsze upewniają się, że nikogo nie skrzywdzą. To właśnie ten żywioł daje  swoim podopiecznym niezwykłą zmysłowość. Żyją w świecie emocji i płynnie przemieszczają się pomiędzy światem materii i światem ducha. Mają silnie rozwiniętą intuicję, szósty zmysł, który ostrzega je przed niebezpieczeństwami i życiowymi pułapkami. Są silnie związane z naturą, czerpią z niej siłę. Nigdy nie są same, ich świat jest pełen dobrych duchów i szczęśliwych zbiegów okoliczności.

Wybierz kategorię artykułów

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły Alternate Text
Alternate Text