Artykuły przygotowane przez naszych doradców

Alternate Text

shere

Oczyszczanie domu

Autor: Kasjan

Alternate Text

Mieszkanie, w której mieszkamy to miejsce, które powinno być pozbawione negatywnej energii bo w innym wypadku przekłada się ona na wszystko co nas dotyczy, nasze samopoczucie się pogarsza i coraz gorzej nam się wiedzie w wielu aspektach życia. Więc jeśli wprowadzasz się do nowego domu albo w mieszkaniu w którym mieszkasz zdarzyło się coś złego musisz koniecznie przeprowadzić oczyszczanie. Oczyszczenie pomaga gdy źle czujesz się u siebie w domu , albo kiedy związek dobiegł końca i ktoś się wyprowadził , i jedna bardzo ważna zasada każdy z tych sposobów możecie używać jak często czujecie potrzebę.

 

Sprzątanie domu

 

Oczywiście może brzmieć  to odrobinę śmiesznie , ale bałagan porozrzucane przedmioty wszystko to zatrzymuję energię . Najprościej sprawdzicie to stajać w pokoju zamykając oczy i wyciszając się , niech wasz własny instynkt wam podpowie czego jest w nim za dużo , a może za mało ,czy  jakiś mebel wam nie przeszkadza i jeśli tak jest zwyczajnie go usuń.

 

Okadzanie domu białą szałwią

 

 O właściwościach szałwii pisaliśmy już kilka razy , zapraszamy wiec do poprzednich artykułów , ale jak wykonać rytuał oczyszczenia przede wszystkim skupiamy się na tym, co chcemy zrobić. Zapalamy pęczek i przygaszamy płomienie. Żarzy się on, wydzielając intensywny dym. Okadzanie zaczynamy od drzwi wejściowych. Ruszamy wzdłuż wszystkich ścian, naokoło całego mieszkania, w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara. Zwróćmy uwagę, czy dym wypełnił wszystkie kąty, dotarł do trudno dostępnych miejsc. Kończymy, wracając do drzwi wejściowych. Na koniec gasimy pęczek w ziemi i wietrzymy mieszkanie, pozwalając złej energii odejść.

 

Dzwonki Wietrzne

 

Kolejnym, niezwykle skutecznym, sposobem na oczyszczanie energii naszego domu jest powieszenie w nim dzwonków wietrznych. Jeśli czujemy, że mimo naszych starań w naszym mieszkaniu nadal jest negatywna energia, to znak, że zblokowała się ona. Dobrym sposobem na poradzenie sobie z tym problemem jest... hałasowanie.

Wybierz kategorię artykułów

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły Alternate Text
Alternate Text