Artykuły przygotowane przez naszych doradców

Alternate Text

shere

Przyciąganie bogactwa

Autor: Tarocista Kasjan

Alternate Text

Przyciąganie bogactwa to magiczny rytuał który pozwoli ci przyciągnąć do siebie duchy fortuny i pomnożyć pieniądze. Czego będziesz potrzebował oraz jak przeprowadzić rytuał znajdziesz w poniższym opisie.

 Potrzebne akcesoria:

 - 3 zielone świece

 - czerwona świeca

 - żółta świeca

 - możesz także użyć fioletowej świecy (wzmacnia każde zaklęcie

 - kilka monet i/lub większa gotówka

 - kadzidło cynamonowe

 - drobno zmielony cynamon

 - kamień polny

 - szklaną miseczkę z wodą

 Wszystkie przybory rozłóż na swoim magicznym stole lub ołtarzu w następujący sposób: na wschodzie postaw kadzidełko cynamonowe, dwie zielone świece i jedną żółtą świecę na zachodzie postaw szklane naczynie z czystą wodą , na północy połóż dowolny kamień i zieloną świecę, a na południu postaw czerwoną świecę. Monety lub większą gotówkę połóż na środku ołtarza i posyp zmielonym cynamonem. Wyciągnij ręce w górę i poproś Moc o wsparcie, możesz dodatkowo zapalić fioletową świecę ona wzmocni twoje przesłanie. Skoncentruj się na swoim bogactwie finansowym. Wizualizuj, jak pieniądze zaczynają do Ciebie płynąć czystym, jasnym, bezpiecznym strumieniem.

„Tu i teraz pieniądze skarby płyną do mnie jasnym, czystym, bezpiecznym i nieprzerwanym strumieniem, nie skrzywdzę przy tym nikogo”

Musisz sobie wizualizować, jak pieniądze płyną wprost do Ciebie, do Twoich rąk, leżą u Twoich stóp. Następnie schowaj leżące na ołtarzu posypane cynamonem pieniądze do portfela lub woreczka razem z kamieniem. Pamiętaj by ten woreczek mieć zawsze przy sobie.

Wybierz kategorię artykułów

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły Alternate Text
Alternate Text