Artykuły przygotowane przez naszych doradców

Alternate Text

shere

Sekrety miesiąca urodzenia - Część I

Autor: Tarocista Kasjan

Alternate Text

To, czy urodziłaś się w maju, czy w październiku, latem czy zimą, oraz czy jesteś Rakiem czy na przykład Lwem ma również ogromny wpływ na twoją osobowość.Więc jeśli jesteście ciekawi co oznacza wasz dzień urodzenia zapraszamy do lektury.

 

STYCZEŃ

 

Urodzeni  w styczniu są bardzo pracowici jak małe mrówki robotnice. Wytrwale dążą do celu) i realizują własne ambicje. Dzięki temu często osiągają w życiu sukces! W pracy świetnie radzą sobie na każdym polu są świetne w zadaniach zespołowych i indywidualnych, ponieważ są wytrwałe i nie łatwo rezygnują z obranego celu. Ludzie urodzeni w styczniu są wrażliwi, ale czasem potrafią to świetnie maskować. W życiu prywatnym bardzo lojalni, ale związki z nimi bywają trudne, czasami zbyt mocno próbują przejąć dowodzenie nad wszystkimi.

 

LUTY

 

Mieć za przyjaciela osobę urodzoną w miesiącu Lutym to prawdziwy skarb. Osoby takie dają poznać się jako wierni przyjaciele, którzy dla potrzebującego są w stanie rzucić wszystko i jechać na drugi koniec kraju. Nie cenią sobie przelotnych znajomości, a raczej relacje do grobowej deski. Nigdy nie zapominają o przyjaciołach z podstawówki. Możesz im zaufać w każdej kwestii i podzielić się z nimi każda informacją , nigdy nie użyją jej przeciwko tobie!

 

MARZEC

 

Osoby, które obchodzą urodziny w marcu, są bardzo stanowcze. Zazwyczaj potrafią być asertywne, ale drzemie w nich ogromna wrażliwość. Nikt z zewnątrz prawdopodobnie nie spodziewa się, jak często wieczorami płaczą w poduszkę. Zaangażowanie się w związek nie przychodzi im łatwo. Potrzebują czasu, by komuś w 100% zaufać, ale potem stają się bardzo romantyczne. I nie lubią niespodzianek pamiętajcie o tym, bo to dość ważne.

 

KWIECIEŃ

 

Ludzie urodzeni w kwietniu bardzo cenią swoją prywatność i starają się jej strzec bo jest ona dla nich dość istotna i stanowi ważną część ich życia. Nigdy nie zwierzają się byle komu. Wiąże się to z tym, że naprawdę można im zaufać. Decydują się co najwyżej na niewinne plotki, ale w poważnych sprawach zachowują całkowitą dyskrecję. Kiepsko idzie im oszczędzanie lubią sobie raz na jakiś czas wpaść w szaleństwo zakupów.

 

MAJ

 

W maju zazwyczaj rodzą się gaduły. Szybko łapią kontakt ze wszystkimi, dlatego mają duże grono znajomych i są duszami towarzystwa. Majowi jubilaci nie cierpią nudy i rutyny - z pewnością nie można ich nazwać domatorami. Na osobach urodzonych w maju można zawsze polegać i bardzo zależy im na rodzinie.W pracy docenia ich pracodawca i nie zawsze za pracę , ale cóż tak to właśnie już jest.

 

CZERWIEC

 

Ludzie urodzeni w czerwcu mają świetne poczucie humoru! Są jednak też bardzo wrażliwi, dlatego niezwykle łatwo ich zranić czy urazić. To jednak najlepsi kompani, a przyjaźń czy związek z nimi staje się bezcenną relacją.
Osoby urodzone w czerwcu są zawsze współczujący i skorzy do pomocy innym, oczywiście bezinteresownie. To dobre serce czasem sprawia, że zostają wykorzystani, przez innych którym obce jest sumienie. W pracy zazwyczaj biorą sobie za dużo na głowę, chcąc odciążyć współpracowników lub sumiennie wywiązać się ze wszystkich swoich zadań

 

 

 

Wybierz kategorię artykułów

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły Alternate Text
Alternate Text