Artykuły przygotowane przez naszych doradców

Alternate Text

shere

Horoskop Majów - część II

Autor: Akulina

Alternate Text

7.Agat - Urodzeni: 13.V-1.VI – podobnie jak wiele odmian jest tego kamienia, podobnie bywa z charakterami ludzi, jednak cechą dominująca u osób urodzonych w tym okresie jest błyskotliwość i refleks. Mają duże wymagania estetyczne, sami często obdarzeni zdolnościami artystycznymi. Niecierpliwi – nie przepadają za zmianami, zarówno w pracy jak i w sferze serca.

 

8.Chalcedon -Urodzeni: 2.VI-21.VI – często to romantycy, mający swoje idee, muzy, dążenia nie zawsze rozumiane przez innych. Lubią samotność – często działają bardzo indywidualnie. Sporo wśród nich działaczy, duchownych, humanistów. Mają dużą energię do pracy. W związku najważniejszym narzędziem jest dla nich rozmowa, partnerów dobierają uwzględniając inteligencję i wrażliwość emocjonalną.

 

9.Selenit - Urodzeni: 22.VI-10.VII – dobrze wychowani, subtelni, cieszący się dobrą opinią otoczenia. Nie lubią tłumów i przesytu, w ich spokojnej naturze drzemie jednak ogromny potencjał twórczy. W miłości boją się podejmowania jako pierwsze inicjatywy, jednak jak już są w związku robią wszystko by odpędzić monotonię.

 

10.Szmaragd - Urodzeni: 11.VII-30.VII – osoby lubiane przez innych, jednak często niesłowne, także względem samych siebie, wielkie plany i marzenia, często odkładają na bok po pierwszych niepowodzeniach. Cieszą się dużym zainteresowaniem płci przeciwnej – w związku z czym nie spieszą się z małżeństwem.

 

11. Topaz - Urodzeni: 31.VII-19.VIII - pogodne, jednak szybko wpadające w złość, która na szczęście opada dość szybko. Tolerancyjne dla poglądów innych, tworzą udane i szczęśliwe związki. W sferze zawodowej osiągają na ogół to co sobie postanowiły. W sferze materialnej bywają rozrzutne.

 

12. Jadeit - Urodzeni: 20.VIII-9.IX – to ludzie urodzeni pod tzw. „szczęśliwą gwiazdą”. Potrafią zadbać o dobrą atmosferę wszędzie gdzie się tylko znajdą. Mają jednak małe problemy z okazywaniem uczuć, nawet jeśli kochają bardzo mocno, nie do końca potrafią to okazać.

 

13.Karneol –Urodzeni: 10.IX-30.IX – to osoby życzliwe, jednak obdarzone zdrowym rozsądkiem, z dystansem podchodzą do ludzi, chętnie pogłębiają swoją wiedzę w celu odnoszenia większych sukcesów. W miłości stawiają na dominowanie, chociaż potrafią też iść na kompromis

 

14.Lazuryt Urodzeni: 1.X-20.X – Cenią sobie niezależność w pracy, nie lubią pracować na innych, czy też poświęcać się dla samej idei. Dla bliskich są całkowicie oddani, potrafią dostrzec zaletę nawet w najmniejszej rzeczy, ich partnerzy często słyszą od nich wysublimowane komplementy.

 

15.Opal Urodzeni: 21.X-10.XI – dobrze jest mieć kogoś takiego w otoczeniu, gdyż są to ludzie rzetelni i konsekwentni, dlatego też często zajmują kierownicze stanowiska. W miłości są oddane, pełne energii, dla ukochanej osoby są w stanie zrobić naprawdę wiele.

 

16.Akwamaryn Urodzeni: 11.XI-30.XI – osoby o wielkiej bezinteresowności, kierują się swoimi ideami, a nie tym jakie mogą czekać ich korzyści. Lubią rozpieszczać ukochaną osobę i obsypywać ją prezentami. W pracy potrzebują docenienia – inaczej mogą mieć skłonność do lenistwa. Cenią sobie kulturę i obycie.

 

17.Koral Urodzeni: 1.XII-20.XII – to optymiści kochający ryzyko, cechuje ich duże poczucie humoru, dzięki czemu nie rozpamiętują krzywd wyrządzonych przez innych,  chętnie podróżują, zmieniają miejsce, niestety podobnie jest w związku, dość szybko nudzą się tymi samymi osobami. W sferze zawodowej do pracowitych nie należą, chyba że lubią to czym się zajmują.

 

18.Ametyst Urodzeni: 21.XII-9.I – to urodzeni perfekcjoniści, jeśli coś już robią to chcą być w tym najlepsi, do sukcesu idą małymi krokami, jednak bez pomocy innych. Cieszą się zaufaniem, sami jednak bardzo selektywnie dobierają otoczenia. Cechuje ich doskonała intuicja w określaniu ludzi.

 

 

 

Wybierz kategorię artykułów

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły Alternate Text
Alternate Text